Ponuky od iných

Projekt je zmena- pozvánka na vzdelávanie

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže pozývajú aktívnych mladých ľudí vo veku od 15 do 17 rokov (vrátane) na vzdelávanie Projekt je zmena v termíne:

8. – 10. 2. 2018 – 1. fáza
realizácia malého projektového zámeru – 2. fáza
19. – 21. 4. 2018 – 3. fáza

Uzávierka prihlášky: 26. 1. 2018 o 24:00 (viac…)

Ako mládež a samospráva môže meniť spolu okolitý svet .

Bezplatný cyklus neformálneho vzdelávania pre lokálne tímy o podpore práce s mládežou – “Europe goes local” organizovaného IUVENTOU – slovenským inštitútom mládeže sa zameria na zvýšenie kvality práce s mládežou a to najmä zlepšením podmienok na spoluprácu medzi rôznymi zúčastnenými stranami na lokálnej úrovni v rámci konkrétnych štruktúr zapojených do samotného procesu. Tento projekt spolupráce sa nazýva “Europe Goes Local – Supporting Youth Work at the Municipal Level”

Vzdelávanie sa skutoční v 3 fázach: 25. – 27. január 2018, 15. – 17. marec 2018 a 19. – 21. apríl 2018. Deadline pre prihlasovanie sa je 20. január 2018, prihlášku na podujatie a všetky potrebné informácie o ňom nájdeš v odkaze, alebo na FB akcie.

(viac…)

Vzdelávania z IUVENTY

Poď, zapoj sa. Prijmi ponuku neformálnych vzdelávaní pre mládež, animátorov a pracovníkov s mládežou, ktoré organizuje Iuventa – Slovenský inštitút mládeže. Ide o akreditované bezplatné vzdelávania, po ktorých účastníci získavajú certifikát s celoštátnou platnosťou. Získané kompetencie vedia využiť v práci s mládežou v stredisku, v ktorom pôsobia, ale aj pri uchádzaní sa o zamestnanie. Účastníci si hradia len cestovné náklady (v prípade, že nemôžu využiť študentskú bezplatnú železničnú prepravu). Ponuka na nasledujúce mesiace je nasledovná: (viac…)

« Staršie príspevky