Ponuky od iných

Netradičný festival- pozvanie

Pozvanie od členskej organizácie. OZ Misia mladých Tvrdošín Vás pozýva na Fazuľový festival ktorý sa uskutoční 6.8.2017 v čase od 14:00 do 18:00 na Trojičnom námestí v Tvrdošíne. V rámci programu máme pre Vás pripravené: (viac…)

Aktívny občan – efektívny štát Slovensko- pozvánka

Poď sa vzdelávať. IUVENTA- Slovenský inštitút mládeže v spolupráci s  Centrom pre európsku politiku pozýva mladých ľudí na zaujímavý seminár pod názvom Aktívny občan – efektívny štát Slovensko. Seminár sa realizuje v 2 fázach. Prvá fáza sa bude realizovať 27. – 29.6.2017 v zariadení Granit Smrekovica, Smrekovica 034 03 Ružomberok ( http://granitsmrekovica.sk/ ) (viac…)

Grantový program „Spojme sa pre dobrú vec“

Uzávierka: 22. máj 2017
Maximálna výška grantu: 3 000 eur

Nadácia Orange podporí v 13. ročníku grantového programu „ Spojme sa pre dobrú vec“ realizáciu užitočných nápadov, ktoré môžu prispieť k zlepšeniu vzájomných vzťahov i k pozitívnemu dianiu v komunite, či nachádzať riešenia na spoločné problémy a celkovo tak zvýšiť kvalitu života. (viac…)

Bambifest v L. Mikuláši- pozvánka

Mladí ľudia z našich členských organizácií: Volejbalový klub Rachmaninka Liptovský Mikuláš a  eRko- Hnutie kresťanských spoločenstiev detí, územie Orava-Liptov pozývajú na Bambifest, ktorý bude mať bohatý program. Pravidelne informácie môžete sledovať TU (viac…)

« Staršie príspevky