OZ Pravý uhol otvoril vlastnú mládežnícku klubovňu v Žaškove.

Domov/OZ Pravý uhol otvoril vlastnú mládežnícku klubovňu v Žaškove.

OZ Pravý uhol otvoril vlastnú mládežnícku klubovňu v Žaškove.

Spolupráca mladých so samosprávou. Utorok 3.4.2018  oficiálne po roku práce mládežnícka organizácia OZ Pravý uhol zo Žaškova otvorila svoju klubovňu. Občianske združenie je členkou organizáciou Rady mládeže Žilinského kraja. Jej predseda Martin Šturek bol účastní slávnostného otvorenia.

Priestory klubovne sú veľmi pekne zariadené a bolo pre mňa cťou svojou účasťou na otvorení oceniť prácu mladých ľudí, ktorí svojpomocne upravovali a rekonštruovali klubovňu pre deti a mladých ľudí v Žaškove. Je málo obci, kde má mládež vlastnú klubovňu“, povedal Martin Šturek.

Symbolického otvorenia prestrihnutím pásky sa zúčastnili  Milan Pavlovčík, starosta obce Žaškov, ktorý má veľký podiel na pridelení priestorov klubovne, Matúš Krška, predseda OZ Pravý uhol a Martin šturek, predseda RMŽK

Počas programu si pozvaní hostia, ktorými boli aj poslanci obecného zastupiteľstva a rodičia vypočuli všetky smelé plány OZ Pravý uhol do budúcnosti . Priestory klubovne by mali slúžiť na klubove stretávanie sa členov OZ ale aj na rôzne akcie, ktoré mladí aj obec pripravujú.

Rada mládeže Žilinského kraja blahoželá k tomuto úspech.

    

6. apríl, 2018|