Ocenení mladí ľudia zo stredných škôl kraja

Domov/Ocenení mladí ľudia zo stredných škôl kraja

Ocenení mladí ľudia zo stredných škôl kraja

Žilinský samosprávny kraj na záver školského roka ocenil najlepších študentov. Ocenenie získali nielen za výborné výsledky v školských laviciach, ale aj za úspechy v súťažiach či na olympiádach a to na domácej i medzinárodnej úrovni. Župa prihliadala aj na dobročinné a charitatívne iniciatívy, s ktorými prišli samotní študenti, aby pomohli iným ľuďom, ktorí sa ocitli v núdzi.

Zástupca Rady mládeže Žilinského kraja bol toho súčasťou. Podujatie sa konalo 12.6.2018.

Oceneným mladým ľuďom blahoželáme !

Zoznam ocenených študentov za mimoriadne úspechy v rôznych oblastiach- napr. medzinárodnú reprezentáciu školy, vzorný prospech a dochádzku a dobročinné či charitatívne iniciatívy

Damián Cesnek – Gymnázium, Rajec
Tomáš Červeň – Gymnázium V.P.Tótha, Martin
Nataša Findrová – Súkromná spojená škola, Martin
Šimon Greštiak – SOŠ polytechnická, Dolný Kubín
Samuel Hlavatý – Spojená škola, Kysucké Nové Město
Soňa Chabadová – SOŠ podnikania, Žilina
Dominik Chovanec – Spojená škola, Nižná
Rút Jurčová – Stredná zdravotnícka škola, Liptovský Mikuláš
Monika Kavalková – Gymnázium, Turzovka
Peter Kiss – SOŠ elektrotechnická, Liptovský Hrádok
Michaela Knošková – Bilingválne gymnázium M. Hodžu, Sučany
Nikola Koraušová – Stredná zdravotnícka škola M.T.Schererovej, Ružomberok
Patrik Körmendy – Gymnázium J.M.Hurbana, Čadca
Dávid Kubek – Gymnázium P.O.Hviezdoslava, Dolný Kubín
Jakub Kučera – Hotelová akadémia, Žilina
Patrik Masnica – SOŠ strojnícka, Kysucké Nové Město
Adela Matejová – Obchodná akadémia, Dolný Kubín
Michaela Mrštinová – Evanjelické gymnázium J. Tranovského, Liptovský Mikuláš
Dávid Oravec – Spojená škola, Rosinská cesta – Žilina
Šimon Pajger – Gymnázium, Veľká okružná – Žilina
Martin Salát – Obchodná akadémia D.M.Janotu, Čadca
Viktória Skokanová – Konzervatórium, Žilina
Monika Škáchová – Hotelová akadémia, Liptovský Mikuláš
Tomáš Ťapák – Gymnázium M. Hattalu, Trstená
Tatiana Tkadlecová – SOŠ drevárska a stavebná, Krásno nad Kysucou
Maximilián Kutliak – Gymnázium A. Bernoláka, Námestovo

Výsledky súťaží ŽSK v školskom roku 2017/2018

Mladý Slovák

1. Matúš Ondreják – Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Martin

2. Kristýna Raimerová – Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin

3. Damián Cesnek – Gymnázium, Rajec

 

Mladý slovenský vedec

1. Pavol Babjak – Gymnázium, Varšavská cesta – Žilina

2. Filip Fábik – Gymnázium, Kysucké Nové Mesto

3. Simona Rucková – Stredná odborná škola drevárska a stavebná, Krásno nad Kysucou

 

Môj slovenský športový idol

1.Viktória Vysoká – Gymnázium, Rajec

2. Michaela Macková – Gymnázium, Veľká okružná – Žilina

3. Lea Diana Iskrová – Školský internát, Ružomberok

 

Môj originálny čitateľský denník

1.Adam Zavoďančík, Ľubomír Judiak, Juraj Kocúr – Stredná odborná škola technická, Námestovo

2. Jozef Drengubiak – Stredná odborná škola obchodu a služieb, Dolný Kubín

3. Emma Urbanová – Gymnázium J. Lettricha, Martin

 

Realitný vodičák

1. SOŠ strojnícka, Kysucké Nové Mesto

2. Obchodná akadémia D. M. Janotu, Čadca

3. SOŠ podnikania, Žilina

Zdroj: http://www.regionzilina.sk/sk/aktuality/aktuality/zilinska-zupa-ocenila-najlepsich-stredoskolakov.html

12. jún, 2018|