Víťazný návrh na mládežnícke tričko

Domov/Víťazný návrh na mládežnícke tričko

Víťazný návrh na mládežnícke tričko

Mladí ľudia vo veku od 12-25 rokov mali možnosť navrhnúť   obrázok na  mládežnícke tričko, ktoré by mohli nosiť s radosťou mladí ľudia.

Do 30.4.2020 bolo doručených 11 návrhov. Za návrhy, ktoré boli doručené mohli facebooku fanúškovia hlasovať . Najviac hlasom  do 18.5.2020 do 12:00h získal návrh Kataríny Hubčíkovej ( 19 r). Získala 680 hlasov. Tesne za týmto návrhom skončil návrh Natálie Prívarčákovej (18 r) so 644 hlasmi. Komisia z RMŽK sa pri hodnotení priklonila k návrhovanému hodnoteniu fanúšikov z facebooku.

Autorka víťazného návrhu na tričko obdrží  darčekovú poukážku z elektronického e- shopu  ALZA vo výške 100,00 eur. Vzhľadom na tesné hlasovanie  za návrh na druhom mieste sa vedenie RMŽK rozhodlo aj za tento návrh udeliť  darčeková poukážka z elektronického e- shopu  ALZA vo výške 50,00 eur.

Do súťaže sa zapojili aj: Patricia Fidesová, Natália Kazimierová, Mária Koledová,  Mária Červeňová, Lucia Samcova, Katarína Holániková, Eva Zahatlanová,Bianka Kohútová, Aneta Nemčíková

Ďakujeme za všetky doručené návrhy. Vážime si kreativitu autoriek. Veríme, že aj naďalej pri potrebe spolupráce na dizajne budem môcť s nimi vytvoriť nové návrhy.

18. máj, 2020|