Mladí rodičia a pravidlá pre nich.

Domov/Mladí rodičia a pravidlá pre nich.

Mladí rodičia a pravidlá pre nich.

Pravidlá týkajúce sa matky v čase, keď otec poberá materský príspevok na dieťa – bol názov 4. workshopu, ktorý bol venovaný mladým rodičom. Môže poberať materský príspevok aj otec? Za akých podmienok? Aké povinnosti má vtedy matka dieťaťa? Toto boli témy  poobedia s mamičkami a budúcimi mamičkami, ktorým sme sa venovali na 4. workshope malej školy podnikania pre mladých rodičov v podnikaní počas poberania materského, rodičovského príspevku a tiež pre budúcich oteckov a mamičky.  Worhskop sa realizoavl 20.11.2018 v Námestove, ktoré je spádové mesto okolitých obcí, kde žije mnoho mladých rodín.
O deťúrence sa postaral tím 8 animátoriek, ktoré sa naplno venovali deťom.

Ak Ťa zaujíma téma predaja z dvora a predaja spracovaných produktov, Tešíme sa na Tvoju účasť na 5. workshope 27. 11. 2018, ktorú potvrdíš prihlásením sa cez nasledujúci link: https://docs.google.com/forms/d/1KgpMOob_7QUskterbASInYhhMinh6fmzMX56-RD1hB0/edit fbclid=IwAR20aJ0zI8Whmiflg7ABHM9AyovZkqaEOgzKhIHTo6RAoWp2VNGDVFYAbvA

Workshop bol súčasťou  projektu Malá škola podnikania  a realizuje s podporou  Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže  v rámci programu Priority.

   

21. november, 2018|