Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /data/e/a/eae261fe-1f80-451d-85d8-ad3681c6d9cb/rmzk.sk/web/old/core.php on line 96

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /data/e/a/eae261fe-1f80-451d-85d8-ad3681c6d9cb/rmzk.sk/web/old/core.php on line 114

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /data/e/a/eae261fe-1f80-451d-85d8-ad3681c6d9cb/rmzk.sk/web/old/core.php on line 161
RMŽK | Bambiriádny týždeň v Liptovskom Mikuláši
 
Bambiriádny týždeň v Liptovskom Mikuláši
23.05.2012

Máme za sebou viac ako polovicu festivalu. V okrese Liptovský Mikuláš začali prví myslieť na Bambiriádu umelci v tvorivej výtvarnej a fotografickej súťaži. Jej vyhodnotenie sa oficiálne vyhlási na hlavnom prezentačnom dni.

Od piatku 11. mája sa môže inšpirovať verejnosť z prezentácií činnosti organizácií v Liptovskom Hrádku na novom námestí. V noci z piatka na sobotu sa uskutočnila Rozpávková noc v ZŠ apoštola Pavla, kde sa do neskorej noci hľadal poklad a potom aj stratený spánok.

V sobotu večer sa stretli amatérske kapely v STOP.SHOP.e v Liptovskom Mikuláši, aby si zahrali a predstavili sa svojim známym ale aj verejnosti. Pred koncertom si mali možnosť zákazníci pozrieť cvičenie Zumby. Na cvičenie bolo však pripravených len niekoľko odvážlivcov vrátane hlavných organizátorov.

V nedeľu sme odštartovali volejbalový maratón. 21 miešaných družstiev sa stretlo, aby si zasúťažilo a dalu svetu na známosť, že dnešní mladí majú stále záujem o šport. Ani sme nestihli zakončiť posledný turnaj maratónu a už cvičili Zumbu v Liptovskom Hdárku. Zároveň sa otvorili dvere do Materského centra Zornička na tvorivé dielne a hry a do Matice Slovenskej na výstavu. V utorok sme sa pokúsili o nultý ročník konferencie O práci s deťmi a mládežou. V stredu sa už v klube mladých premietal zaujímavý dokument.

Samozrejme, že sa už tešíme na vyvrcholenie programu festivalu v sobotu. Ale dovtedy nás ešte čaká Zasadnutie Mládežníckeho parlamentu v Liptovskom Hrádku a floorbalový turnaj taktiež v Liptovskom Hrádku. V piatok sa spustí aj bobová dráha v Pavčinej Lehote a všetci žiaci a študenti so vstupenkou Bambiriády budú mať prvú jazdu zadarmo. V nedeľu nás potom ešte čaká adrenalínová bodka za festivalom v podobe Cyklistickej časovky do vrchu.

Fotogaléria


Ponuky

Posledné albumy

Vraj Brusel nám „diktuje“
Medzinárodný zimný rekondično-pohybový pobyt detí v Starých Hámroch (CZ)
Ako mladí dobrovoľníci môžu podporovať zdravie dlhodobo chorých detí a mládeže
Mladí ľudia na prvej diskusii s poslancami
 Žilinského samosprávneho kraja
Oceňovanie dobrovoľníkov v Žilinskom kraji
Web dobrovoľníctva v Žilinskom kraji
TOPlist
Spolupracujeme s:
www.zask.sk
www.zask.sk
www.dobryanjel.sk
Deti Žiliny